Hjem

Tjenester

Produkter

Aktuelt

Om oss

Kontakt

E-mail:

post@askerhydraulikk.no

Adresse:

Solbråveien 32 B, 1383 ASKER

 

KONTAKT

 

Severin Ramnefjell

Salgssjef / Sales Manager

 

Mobile:

+47 91 62 50 09

E-post:

severin.ramnefjell@askerhydraulikk.no

 

Knut Ivar Holmen

Selger / Senior Sales Engineer

 

Mobile:

+47 90 15 70 40

E-post:

knut.holmen@askerhydraulikk.no

 

Selgere

Adresse:

ASKER HYDRAULIKK AS,

Solbråveien 32 B,

1383 ASKER

 

Stian Næss Engen

Verksmester / Workshop Manager

 

Mobil:

+47 916 25 007

E-post:

stian.engen@askerhydraulikk.no

 

 

 

Lise Svenskerud

Daglig leder / General Manager

 

Mobil:

+47 916 25 020

E-post:

lise.svenskerud@askerhydraulikk.no

Produksjon

Administrasjon / Logistikk

Roger Storaa

Teknisksjef/ Technical Manager

 

Mobil:

+47 916 25 002

E-post:

roger.storaa@askerhydraulikk.no

 

 

 

Ole Martinsen

Prosjektleder / Project Manager

 

Mobil:

+47 916 25 003

E-post:

ole.martinsen@askerhydraulikk.no

Engineering

 

 

E-mail:

post@askerhydraulikk.no

Adresse:

Solbråveien 32 B, 1383 ASKER