OM OSS

Vi er et kompetent team av selgere, prosjektingeniører, hydraulikkmontører og logistikkmedarbeidere, hvor alle har fra 15 til 30 års erfaring i hydraulikkbransjen og med Parkers komponenter.

Asker Hydraulikk AS er et godt valg for små og mellomstore bedrifter innenfor industri, marine og offshore som stiller høye krav til kvalitet på produkter og utførelse, men som ikke har denne kompetansen i eget hus.

Solbråveien 32B, 1383 Asker

post@askerhydraulikk.no

+47 66 10 14 75

VÅRE ANSATTE

Card Back Card Front

Lise Svenskerud

916 25 020
lise@askerhydraulikk.no

Card Back Card Front

Ole Martinsen

916 25 003
ole@askerhydraulikk.no

Card Back Card Front

Roger Storaa

916 25 002
roger@askerhydraulikk.no

Card Back Card Front

Knut Ivar Holmen

901 57 040
knut@askerhydraulikk.no

Card Back Card Front

Lars Bæverfjord

916 57 961
lars@askerhydraulikk.no

Card Back Card Front

Stian Næss Engen

916 25 007
stian@askerhydraulikk.no

Card Back Card Front

Severin Ramnefjell

916 25 009
severin@askerhydraulikk.no

LURER DU PÅ NOE?

VELKOMMEN

Solbråveien 32B
1383 ASKER
post@askerhydraulikk.no
+47 66 10 14 75 

© Copyright 2021 Asker Hydraulikk AS - All Rights Reserved
Powered by VISIVO.NO
Personvernerklæring